خانه » اخبار » اختلاف سنی 7 زوج مشهور دنیای موسیقی و سینما را ببینید

اختلاف سنی 7 زوج مشهور دنیای موسیقی و سینما را ببینید

توسط سعید احمدی
اختلاف سنی 7 زوج مشهور دنیای موسیقی و سینما را ببینید

وقتی صحبت از عشق و علاقه می‌شود، سن برای افراد مشهور فقط یک عدد محسوب می‌شود. از مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز گرفته تا گرگ والاس و آن ماری استرپنی و از امل و جورج کلونی گرفته تا پیتر و امیلی آندره، که ما دوست‌داشتنی‌ترین زوج‌ها را برای شما پیدا کرده‌ایم و نگاهی به داستان‌های آنها برای پیدا کردن عشق زندگیشان انداخته‌ایم. با این مطلب اختصاصی ایران مدلینگ همراه باشید.

جورج کلونی

جورج کلونی ۵۴ ساله و امل ۳۸ ساله در سال ۲۰۱۴ در کشور ایتالیا برای اولین بار با هم ملاقات کردند. این زوج مشهور در ژوئن سال ۲۰۱۷ صاحب دو فرزند دوقلو شدند که نام آنها را اِلا و اَلکساندر گذاشتند.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

پیتر آندره

پیتر آندره و همسرش امیلی مک دوناق که فاصله سنی آنها ۱۷سال است وقتی با هم آشنا شدند که امیلی در دانشگاه بریستول پزشکی می خواند. پیتر آندره این نوازنده نام دخترش را  آملیا و پسرش را تئو گذاشته است و امیلی را قهرمان خود خوانده است.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

بیانسه

اولین بار شایعه شده بود که بیانسه Beyoncé یکی از بهترین خواننده‌های زن و جی Z دریکی از ویدیوهای این خواننده مشهور که به‌عنوان دوست‌دختر او بود علاقه آنها ظاهرشده است. این زوج به روابط خصوصی و پنهان مشهور هستند. در زمان بارداری بیانسه به تاریخ ۱۷ آگوست عبارت بیانسه بیشترین جست‌وجو را در گوگل از آن خود کرد. آنها دو فرزند با نام مولوی و کارتر دارند. اختلاف سنی این زوج ۱۲سال است.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

سیمون کاول

زندگی شخصی سیمون کاول از زمانی که اولین فرزند خود و اریک به دنیا آمده است بسیار شاد است. درحالی‌که این غول موسیقی ترس خود را از نداشتن ویژگی‌های پدرانه بیان کرده است، اما هنگام تولد اِریک که در روز ولنتاین ۲۰۱۴ به دنیا آمد به این پسر کوچک تکیه کرده است و آن ویژگی ها را انکار می‌کند. اختلاف سنی این زوج ۱۸ سال است.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

رایان رینولدز

رایان رینولدز که ۱۱ سال از همسرش بزرگتر است اخیراً فاش کرد که هنگام آشنایی با همسرش با یک نفر دیگر دوست بوده و پس از آشنایی بیشتر با لیک لویلی (همسرش) آن رابطه را تمام کرد. رایان می‌گوید: این رابطه ابتدا برای من عجیب بود اما با گذشت زمان فهمیدم او بهترین رفیق من است و این بهترین راه بود برای دوست داشتن او. لیک لویلی و رایان رینولدز در سپتامبر ۲۰۱۲ ازدواج کردند و در دسامبر سال ۲۰۱۴ آنها صاحب فرزند شدند.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

الک بالدوین

در ماه ژوئن ۲۰۲۰، الک بالدوین (بازیگر هالیوود) که ۲۵ سال از همسرش بزرگتر است هفتمین سالگرد عروسی خود را با هیلاریا توماس جشن گرفتند. همسرش می‌گوید:
این بهترین مهمانی و جشنی بود که تابه‌حال به آنجا رفته‌ام.

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

متیو مک کاناوی

وقتی کامیلا آلوز و متیو مک کاناوی صاحب فرزند شدند، تصمیم گرفتند به تگزاس نقل مکان کنند. متیو در روز کریسمس در مقابل خانواده خود به این مدل برزیلی که ۱۲ سال از او بزرگتر است پیشنهاد ازدواج داد و جواب او فقط سکسکه بود. این بازیگر معروف هالیوودی اعتراف کرد: “اولین حرف همسرش هنگام پیشنهاد مثبت نبود.”

اختلاف سنی افراد مشهور با همسران

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه