خانه » اخبار » با تاریخچه برند دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوبد

با تاریخچه برند دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوبد

توسط سعید احمدی
با تاریخچه برند دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوبد

دولچه و گابانا برندی که در سال ۱۹۸۵ در شهر لنیانو میلان ایتالیا توسط ۲ طراح ایتالیایی با نام‌های دومنیکو دولچه و استفانو گابانا تأسیس و راه اندازی شد. این ۲ طراح در سال ۱۹۸۶ اولین کلکسیون خود را که زنان واقعی نام داشت طراحی و تولید کردند.

با تاریخچه برند دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوبد

با دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوید

دولچه و گابانا به مرور زمان و در سال‌های بعد از راه اندازی اولین کلکسیون خود موفقیت‌های زیادی را کسب کردند و از جمله آنها می‌توان به سال ۲۰۰۵ اشاره کرد که در آن سال معادل ۶۰۰ میلیون یورو به درآمد رسیدند.

سبک کاری دولچه و گابانا از دختران جنوبی ایتالیا با رنگ پوست سبزه و چشمان تیره و شخصیتی خشن الهام می‌گرفت. این برند به خاطره طراحی‌های خاص و منحصر به فردی که انجام می‌داد مشهور شد. این برند با تلفیق رسوم ایتالیا در دهه ۶۰ و سبک مدیترانه‌ای و الهام از دنیایی خیالی به طراحی‌های جدید دست پیدا کرد.

چهار چوب کاری برند دولچه و گابانا بیشتر به اقلام گران قیمت و تجملی اختصاص پیدا می‌کند. این برند با وجود سبک خاص خود، تنوع محصولات خود را طی سال‌های فعالیتش، حفظ کرده است.

مجموعه لباس‌های دولچه و گابانا

با تاریخچه برند دولچه و گابانا بیشتر آشنا شوبد

مجموعه لباس‌های تولید شده برای هر فصل این برند، با تغییرات خاص و جالبی وارد بازار می‌شوند. این مجموعه لباس‌های تولید شده، دایره وسیعی از لباس‌ها را شامل می‌شوند که می‌توانند نیاز های مخاطبان را که از هر طبقه‌ای از جامعه و با هر سلیقه ای که دارند را مرتفع کند.

D&G یکی از معروف ترین مجموعه لباس‌های دولچه و گابانا می باشد، که اولین مجموعه لباس‌های این برند که در سال 2016 تولید شد برای زنان مسلمان بود. در طراحی این مجموعه لباس با حفظ ویژگی‌های برتر برند دولچه و گابانا، مشخصه‌هایی همچون راحتی و پوشیدگی برای استفاده هرچه بهتر زنان مسلمان لحاظ شده بود.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه