خانه » اخبار » با جی جی حدید یکی از بهترین مدل های جهان بیشتر آشنا شوید

با جی جی حدید یکی از بهترین مدل های جهان بیشتر آشنا شوید

توسط سعید احمدی
با جی جی حدید یکی از بهترین مدل های جهان بیشتر آشنا شوید

جلینا نورا حدید یا جی جی حدید یکی از مشهورترین و زیباترین مدل‌های آمریکایی است که برای بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برندها و خانه‌های مد جهان، کت واک انجام داده و روی جلد بیشتر مجلات مد و زیبایی در دنیا مانند؛ اِلِ، وُگ و ماریه کلر حضور پیداکرده است. جی جی حدید از پدری مصری و مادری هلندی در سال ۱۹۹۵ در کالیفرنیا متولدشده است.

با جی جی حدید یکی از بهترین مدل های جهان بیشتر آشنا شوید

مادر او بانام یولاندا حدید مدل سابق هلندی آمریکایی و پدرش محمد حدید از ثروتمندترین افراد در دنیا شناخته‌شده است که به خاطر ساختن عمارت و کاخ‌های لوکس شهرت دارد. درآمد سالیانه او چیزی در حدود ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

جی جی حرفه مدلینگ را از سن ۲ سالگی آغاز کرد، اما تا ۱۷ سالگی به‌صورت حرفه‌ای وارد این حوزه نشد. زیرا او تا این سن به‌صورت حرفه‌ای ورزش سوارکاری و والیبال را دنبال می‌کرد و بعدازآن وارد عرصه مدلینگ شد. صفحه اینستاگرام این مدل معروف بیش از ۵۳ میلیون دنبال کننده دارد و این محبوبیت هرروز در حال افزایش است.

همکاری جی جی حدید با برند های معروف

این مدل معروف با برندهای زیادی از وِرساچِه و تام فوُرد گرفته تا ریباک و ویکتوریا بِکهام همکاری داشته و تقریباً می‌توان گفت که نمی‌توانید فشن شویی را در سال‌های اخیر پیدا کنید که جی جی در آن حضور پیدا نکرده باشد. او یک خواهر بانام (بلا) و یک برادر بانام (انوار) دارد که کوچک‌تر از او هستند و آنها مانند خواهرشان در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کنند.

با جی جی حدید یکی از بهترین مدل های جهان بیشتر آشنا شوید

بلا حدید تابه‌حال در فشن شوهای زیادی ازجمله؛ فندی، موسکینو، ویکتوریا سکرت و … همراه هم حضور پیداکرده‌اند. در سال ۲۰۱۷ به‌عنوان اولین خواهرانی که بالاترین دستمزد را از طریق مدلینگ دریافت می‌کنند، شناخته شدند.

به نقل از مجله فوربز، سود خالص از درآمد این مدل در سال ۲۰۱۷ حدود ۹٫۵ میلیون و در سال ۲۰۱۹ نوزده میلیون دلار تخمین زده‌شده است. این میزان درآمد او را در رتبه پنج پردرآمدترین مدل‌های دنیا قرار داده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه