خانه » اخبار » جدیدترین لباس کیت میدلتون که با قیمت 15 دلار بفروش می رسد

جدیدترین لباس کیت میدلتون که با قیمت 15 دلار بفروش می رسد

توسط سعید احمدی
جدیدترین لباس کیت میدلتون که با قیمت 15 دلار بفروش می رسد

این هفته، کیت میدلتون بخشی از هیئت داوران Hold Still ۲۰۲۰ بود. کمیته‌ای که وظیفه دارد ۱۰۰ تصویر از بیش از 30،000 مقاله ارسالی را برای نمایش در یک نمایشگاه هنری دیجیتال، تنظیم کند. کیت میدلتون (دوشس کمبریج) در یک ویدیوی جدید در اینستاگرام گفت: “من می‌خواستم از همه کسانی که در این نمایشگاه دیجیتال شرکت می‌کنند تشکر کنم.” “و یک تشکر ویژه از همکارانم که برای این پروژه وقت و فداکاری‌های زیادی را صرف کردند.

View this post on Instagram

Introducing the #HoldStill2020 judging panel: – The Duchess of Cambridge – Director of @NationalPortraitGallery, Nicholas Cullinan – Writer and poet, Lemn Sissay MBE (@sissaylemn) – Chief Nursing Officer for England, Ruth May – 2018 Portrait of Britain Winner, Maryam Wahid (@MaryamWb) From the 31,598 submissions, these amazing judges have chosen one hundred images that will feature in a gallery without walls – a one of a kind digital exhibition – which will launch on Monday 14th September. "I wanted to say a huge thank you to everyone who has entered and taken part. And a big thank you to my fellow judges. I hugely appreciate the time and dedication that they have shown towards the project.” – The Duchess of Cambridge

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on

کیت میدلتون برای لباس کنفرانس ویدیویی با دیگر داورانش، یک لباس گل چاپی پوشیده بود که تعجب‌برانگیزترین جزئیات در مورد این لباس این بود که، این لباس با قیمت ۱۵ دلار به فروش می‌رسد.

این لباس از مجموعه بهار سال ۲۰۲۰ زارا فروخته شده بود که در حال حاضر در بازار پوشاک این لباس، با قیمت ۱۵ دلار بفروش می رسد. گرچه میدلتون سابقه پوشیدن لباس‌های ارزان قیمت از برندهایی مانند؛ J.Crew و Michael Michael Kors را دارد، اما این یک انتخاب بسیار مقرون‌به‌صرفه و تکان دهنده بود.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه