از اُسکار برای موزیک تا هم‌بازی شدن با برد پیت با لیدی گاگا

توسط سعید احمدی
از اُسکار برای موزیک تا هم‌بازی شدن با برد پیت با لیدی گاگا

لیدی گاگا یکی از افراد مشهوری است که بدون حاشیه تمامی راه‌های موفقیت را طی می‌کند و کارهای شگفت انگیز خود را به بهترین نوع ممکن ارائه می‌دهد. او علاوه بر موفقیت در عرصه موزیک در سینما نیز محبوبیت ویژه‌ای دارد و با بازی در سریال The Sopranos در این حرفه پا گذاشت و با بازی در فیلم تولد یک افسانه A Star is Born افتخارات خود را تکمیل کرد و با اجرا موزیک Shallow در این فیلم توانست اسکار بهترین موزیک را کسب کند.

علافه لیدی گاگا به بازیگری و فیلم های آینده او

لیدی گاگا در فیلم ریدلی اسکات که در مورد قتل مائوریتزیو گوچی است نقش همسر سابق مائوریتزیو گوچی پاتریزیا رگیانی را بازی می‌کند. بازیگران مشهوری از جمله؛ رابرت دنیرو، آل پاچینو، جارد لتو و آدام درایور در این فیلم حضور دارند.

این روزها لیدی گاگا خود را برای فیلم دیگری با نام Bullet Train آماده می‌کند که داستان آن بر اساس رمان بسیار محبوب زاپنی ژاپنی ماریا سوسک است که در مورد قاتلان قطار در توکیو می‌باشد. همچنین در این فیلم بازیگرانی همچون؛ برد پیت، جوی کینگ، آرون تیلور-جانسون، زازی بیتز، مایکل شنون، برایان تیری هنری، اندرو کوجی و ماسی اوکا نقش آفرینی می‌کنند.

این فیلم به کارگردانی دیوید لیچ ساخته می‌شود که می‌توانیم آن را از فیلم‌های Atomic Blonde and Fast & Furious: Hobbs & Shaw به یاد بیاوریم. در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که هنوز تاریخ دقیق اکران این فیلم مشخص نیست.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه