همکاری لویی ویتون و سازمان red برای مبارزه با ایدز

توسط سعید احمدی
لویی ویتون

رنگ قرمز در اغلب موارد یک فوریت را نشان می‌دهد. سازمان (RED) که نام خود را بر اساس این فوریت‌ها و شرایط اضطراری نام گذاری کرده است، از سال ۲۰۰۶ کار خود را با افراد و سازمان‌هایی که درزمینه مبارزه با ایدز فعالیت دارند آغاز کرده است.

این ابتکار عمل که توسط بونو و بابی شرایور آغازشده است، تاکنون ۶۵۰ میلیون دلار برای مبارزه با ایدز سرمایه جمع کرده است. در کنار فعالیت‌های آنها برندهای معروفی همچون؛ Louis Vuitton، Apple، Balmain، Montblanc، Vespa و Amazon حضور داشتند که آنها را حمایت می‌کردند و این اهمیت مبارزه با این ویروس را نشان می‌دهد.

اولین مجموعه ویرجیل ابلوح که توسط لویی ویتون، در هفته مد مردان، بهار و تابستان ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته شد، فراتر از موفقیت ظاهر شد.

این کفش‌ها با الهام از کفش‌های بسکتبال Louis Vuitton، که با همکاری سازمان (RED) تولید شد، با راه راه‌های قرمز و رنگ‌های روشن، اهمیت موضوع را، برای جلوگیری از پیشرفت ایدز به‌واسطه تلاش کردن را نشان می‌دهد.

برای هر کفش خریداری‌شده توسط افراد و مشتری‌ها، ۲۰۰ دلار توسط لویی ویتون به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اهدا می‌شود.

با کمک‌های مالی صندوق جهانی تحت حمایت (RED)، زندگی ۱۸۰ میلیون نفر تاکنون با خدمات درمان، مراقبت، مشاوره، آزمایش اچ آی وی و خدمات مراقبتی انجام‌شده است.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه