بهترین روش های بستن شال گردن برای استایل خیابانی و مراسم های رسمی

توسط سعید احمدی
بهترین روش های بستن شال گردن برای استایل خیابانی و مراسم های رسمی

سبک‌های مد همیشه در حال تغییر هستند، اما این استایل های مردانه کلاسیک‌اند که در هر زمان خاص می‌مانند. با سرد شدن هوا و پایین آمدن دما، استفاده از لباس‌های گرم باعث می‌شود تا دمای بدن را متعادل نگهدارید.

از پالتوهای بلند گرفته تا استفاده از جوراب‌های ضخیم باعث می‌شوند تا، شما را در برابر سرما محافظت کنند. برای هر مرد روش‌های مختلفی وجود دارد تا به کمک لوازم جانبی مانند؛ شال‌گردن، استایل خود را تکمیل کنند.

در این مطلب از مجله ایران مدلینگ قصد داریم شما را با استفاده از شال‌گردن در استایل های خیابانی و مراسم های رسمی آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

شال گردن ترمه

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

شال‌گردن ترمه به‌عنوان یکی از نرم‌ترین پارچه‌های جهان، یک لوازم جانبی مناسب برای لباس زمستانی شماست. یک لوازم جانبی ایده آل برای پوشیدن روزمره است که می‌توانید یا آن را گره بزنید یا اجازه دهید برای احساس راحتی بیشتر آویزان شود.

برای ظاهری تک‌رنگ، سایه‌ای را انتخاب کنید که با بقیه لباس شما مطابقت داشته باشد. برای اینکه ظاهر بهتری را داشته باشید، بدون توجه به آب‌وهوا، یک طرح شطرنجی را انتخاب کنید. این یک گزینه عالی برای اینکه زیر کت خود استفاده کنید.

شال گردن های پشمی

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

برای هوای سرد، شال‌گردن پشمی بهترین دوست شما خواهد بود. این شال‌گردن شما را گرم نگه می‌دارد، و یک وسیله جانبی مناسب است تا در سرمای زمستان از سرد شدن بالاتنه شما جلوگیری کند.

از طرح‌های ساده یا کمی طرح دار استفاده کنید، تا یک لایه زیبا را به لباس زمستانی خود اضافه کنید. این شال‌گردن برای تمامی اوقات مناسب است و با شلوار جین و کت‌وشلوار بسیار جالب می‌شود.

شال گردن های ساده

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

با شال گردن‌های ساده، زیبایی خاصی را به لباس‌های خود اضافه کنید. این لوازم جانبی نقش مهمی در کمد لباس شما بازی می‌کند و بهترین ترکیب را برای هر لباسی که می‌پوشید ایجاد می‌کند. از این شال‌گردن‌ها می‌توانید در رویدادهای نیمه‌رسمی استفاده کنید و با کروات مشکی آن را ست کنید.

انواع روش بستن شال گردن

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

احتمالاً ساده‌ترین راه برای پوشیدن شال‌گردن روش دریپ یا کلاسیک است. برخلاف دیگر مدل‌ها، این سبک به تلاش زیادی احتیاج ندارد و به‌راحتی آن را به گردن آویزان کنید. برای رویدادها و مراسم‌های رسمی، ایده خوبی است که آن را زیر کت یا ژاکت خود قرار دهید.

شال گردن بزرگ

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

اگرچه این مورد کمی مشکل به نظر می‌رسد و داشتن مهارت برای بستن آن حرف اول را می‌زند، اما با ظاهر زیبایی که به شما می‌بخشد این دشواری چندان به چشم نمی‌آید.

معکوس

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

برای اینکه در فصل زمستان حس بهتری را داشته باشید و در هوای سرد از سینه و گردن خود مراقبت کنید، از این روش استفاده کنید. این روش به این صورت است که، شال‌گردن را از گردن خود آویزان کنید.

به‌صورتی که انتهای دو طرف شال مساوی باشد و سپس یک طرف را بگیرید و آن را از روی شانه مخالف خود قرار دهید، و از طرف دیگر نیز همین کار را تکرار و شال‌گردن را تنظیم کنید. با اضافه کردن یک ژاکت قسمت‌های پشتی را پوشش دهید.

یک طرفه

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای گرم نگه‌داشتن گردن است. با استفاده از یک شال‌گردن با طول متوسط، آن را روی گردن خود بکشید، و یک سر آن کمی بیشتر از سر دیگر آویزان شود.

شال‌گردن را دور خودش بپیچید و بگذارید همان‌جایی که در ابتدا بود آویزان شود. نیازی به گره زدن یا افزودن مراحل دیگر نیست. این روشی برای حفظ گرما در بالاتنه در هوای سرد است.

دو طرفه

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

با توجه به روش قبلی، اجازه دهید شال‌گردن به دور شانه شما آویزان شود و درحالی‌که یک انتهای آن بیشتر از سر دیگر است انتهای بلندتر را دور گردن خود بپیچید. این بار دو بار به دور گردن خود بپیچید و آن را در جای اصلی خود بگذارید.

گره تقلبی

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

گره تقلبی به‌عنوان یکی از سبک‌های پیچیده به شمار می‌رود. برای انجام دادن این روش، شال را دور شانه‌های خود بکشید و بگذارید یک طرف بیشتر از طرف دیگر آویزان شود.

قسمت بلند را بردارید و آن را به پشت و اطراف خود بیاورید تا یک حلقه ایجاد کند و آن را از وسط عبور دهید. انتهای دیگر را بگیرید و به کمک گره، آن را متناسب باعلاقه خودتنظیم کنید.

چهار در دست

انواع شال گردن مردانه و روش گره زدن آنها

بعدازاینکه در گره‌های بالا مهارت کافی را به‌دست آوردید، می‌توانید یکی از سبک‌های پیشرفته را انتخاب کنید. این روش برای گرم نگه‌داشتن بالاتنه و جلوگیری از بروز سرما بسیار عالی است.

ابتدا پارچه را از وسط تا بزنید و آن را دور گردن بپیچید. یکی گوشه‌ها را بگیرید و آن را از طریق حلقه‌ای که دور گردن ایجاد کردید بکشید، و دیگری را به‌صورت عادی آویزان کنید. سپس، قسمت تاشده را بگیرید و آن را بچرخانید و گوشه دیگر را به‌آرامی از حلقه بکشید. گره را به‌آرامی تنظیم کنید و آن را به سمت چانه بکشید و آن را درون کت خود قرار دهید.

نکاتی برای بستن شال گردن

  • اگر به یک مراسم رسمی می روید، شال گردن خود را زیر یک بلیزر یا پالتو بلند، که یک روش آسان است، قرار دهید.
  • یک شال گردن طرح دار را برای ظاهری زیبا، به یک لباس رنگارنگ اضافه کنید.
  • از امتحان گره های مختلف نترسید.
  • وقتی احساس سرما می کنید، حتماً شال را به دور گردن خود بپیچید تا گرم شوید.
  • گره ها برای موارد مختلف استفاده می شوند.
5/5 - (3 امتیاز)

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه