خانه » اخبار » درباره فیلم گوچی، که یکی از مهم ترین اسرار تاریخ را برملا می کند چه می دانید

درباره فیلم گوچی، که یکی از مهم ترین اسرار تاریخ را برملا می کند چه می دانید

توسط سعید احمدی
درباره فیلم گوچی، که یکی از مهم ترین اسرار تاریخ را برملا می کند چه می دانید

مسلماً ۲۰۲۰ سال نسبتاً ناخوشایندی برای دنیای سینما بود. درحالی‌که تصمیمات مربوط به تعویق در مورد اکران بسیاری از تولیدات سینما منتشر می‌شد، برخی از فیلم‌ها این فرضت را پیدا کردند تا به‌صورت آنلاین پخش شوند، اما نمودار فیلم‌های سال آینده آن‌قدر جذاب هستند که تقریباً انگار اتفاقات بد سال ۲۰۲۰ را فراموش خواهیم کرد.

فیلمی به نام گوچی یکی از آن فیلم‌ها است که قرار است، در سال ۲۰۲۱ اکران شود. این فیلم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ریدلی اسکات، هم ازنظر سوژه و هم ازنظر بازیگران مشهور به یک فیلم دیدنی تبدیل‌شده است. این فیلم در مورد یکی از قدیمی‌ترین خانه‌های مد جهان، گوچی است که پر از رمز و راز نیز می‌باشد.

درباره فیلم گوچی، که یکی از مهم ترین اسرار تاریخ را برملا می کند چه می دانید

این فیلم که داستان واقعی پاتریزیا رجیانو را، که به جرم قتل همسر سابق خود، مائوریتزیو گوچی محکوم‌شده است، را موردبررسی قرار خواهد داد. به همین دلیل این فیلم یکی از مهم‌ترین حوادث تاریخ را روشن خواهد کرد. در این فیلم آدام درایو نقش مائوریتزیو گوچی را ایفا می‌کند، و لیدی گاگا نقش پاتریزیا رجیانو، همسر مائوریزیو گوچی را بازی می‌کند. در کنار این دو نفر جرمی آیرونز، آل پاچینو و جارد لتو نیز حضور خواهند داشت.

زمان اکران فیلم گوچی

گوچی قصد دارد این فیلم را به دلیل صد سالگی خود در سال 2021 در همین زمان اکران کند. این فیلم که تصویر برداری آن از ماه مارس در ایتالیا آغاز شده است، انتظار می رود که تا پایان سال 2021 نیز به نمایش گذاشته شود.

مطالب دیگر را ببینید

ارسال دیدگاه